X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.qoltec
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zewnętrzna obudowa na napęd optyczny CD/DVD SATA 12,7mm umożliwia podłączenie standardowego laptopowego napędu optycznego CD/DVD do komputera za pomocą interfejsu USB.
Adapter nie potrzebuje sterowników by działać, zainstalowane napędy dysków automatycznie wykrywają się w systemie dzięki Plug & Play.
Wymiary:
Akcesoria w zestawie:
Wbudowany kabel USB 3.0
Pozostałe parametry:
Polecamy
84,87
PLN*
* z podatkiem VAT
i-tec MySafe USB 3.0 Easy SATA I/II/III HDD SSD CZARNA
33,83
PLN*
* z podatkiem VAT
IcyBox Obudowa USB 3.1 Type-C 3740-C31
820,56
PLN*
* z podatkiem VAT
Lanberg Adapter HDD/SSD SANKI 3.5 -2.5 IF-35-25
3,79
PLN*
* z podatkiem VAT
i-tec MySafe USB-C 3.1 Gen. 2 Easy zewnętrzna obudowa na dysk 2,5" 9,5mm SATA I/II/III HDD
43,06
PLN*
* z podatkiem VAT