Wczytuję dane...
Model: 882668
Kod producenta: PA-B4S
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 692041999308
Wysyłka od: 16.99 PLN
Producent: aukey

Aukey Omnia Duo PA-B4S niewielka ładowarka, wielkie możliwości 

Prezentowana ładowarka to sprzęt dla naprawdę wymagających użytkowników. Wyposażona została w szereg istotnych zabezpieczeń, dzięki którym ładowane urządzenia są doskonale chronione. Znalazły się w niej dwa porty USB-C, a zasilanie 65 W pozwala na podłączenie do niej jednocześnie na przykład smartfona i MacBooka Pro 13. Nawet trzykrotnie szybsze ładowanie urządzeń zapewnia zaawansowany układ scalony mocy GaN, a nad tym, by było ono optymalne czuwa technologia Dynamic Detect. Model jest ponadto o połowę mniejszy i lżejszy od tradycyjnych ładowarek 61 W.  

Elegancja, minimalizm i solidne wykonanie 

Dwuportowa ładowarka Aukey Omnia Duo PA-B4S, o wymiarach 52 x 52 x 30 mm i wadze 111 gramów wyróżnia się ciekawym designem oraz stonowaną, klasyczną kolorystyką. Bez problemu dopasuje się do reszty wyposażenia, a jej poręczność sprawia, że bez problemu zabierzesz ją ze sobą wszędzie tam, gdzie możesz jej potrzebować. Uwagę zwracają także wysokiej jakości materiały, z których model ten został wykonany gwarantują one jego trwałość, a także odporność na przypadkowe uszkodzenie czy zarysowania. 

Pełna moc dla jednego urządzenia, inteligentna dystrybucja mocy dla dwóch 

W ładowarce Omnia Duo PA-B4S marki Aukey wykorzystano technologię Dynamic Detect, która umożliwia wykorzystanie pełnej mocy w momencie, gdy jest do niej podłączone jedno tylko urządzenie (wówczas dostarczać może mocy 65 W) oraz inteligentnie rozdzielić tę moc w sytuacji, gdy do ładowarki podłączone są dwa różne sprzęty. Wszystko to dzieje się oczywiście automatycznie, bez ingerencji użytkownika. 

Układ scalony mocy GaN 3x szybsze ładowanie mimo niewielkich rozmiarów 

Najnowszym rozwiązaniem, które znalazło się w dwuportowej ładowarce Omnia Duo PA-B4S jest OmniaChip Aukey, zaawansowany układ scalony mocy GaN. Dzięki wykorzystaniu azotku galu (GaN) udało się zmniejszyć zarówno wymiary, jak i wagę ładowarki, jednak bez żadnej szkody dla jej niezwykłej funkcjonalności. Przypomnijmy: prezentowany model umożliwia nawet trzykrotnie szybsze ładowanie kompatybilnych z nim urządzeń.  

Inne udogodnienia 

Podobnie jak inne ładowarki marki Aukey, również dwuportowa Omnia Duo PA-B4S wyposażona została w szereg zabezpieczeń, dzięki którym podłączone do niej urządzenia są bardzo dobrze chronione, co w konsekwencji wpływa na wydłużenie żywotności znajdujących się w nich baterii. Mamy tutaj zarówno ochronę przed przeładowaniem czy przegrzaniem, jak i przed nadmiernym prądem. Bez względu na to, czy podłączysz do tego modelu sprzęt za 50, czy za 5 000 zł, możesz mieć pewność, że będzie on bezpieczny. 

Za pomocą tej ładowarki możesz w tym samym czasie uzupełniać energię w np. dwóch smartfonach zgodnych ze standardem Power Delivery, czyli chociażby Google Pixel 4 i iPhonea. Jeśli zechcesz, masz też możliwość naładowania laptopów ze złączem USB-C, w tym m.in. MacBooka 13. Jeśli posiadasz iPhonea 8 lub wersję jeszcze nowszą, wiedz, że wystarczy pół godziny, by podładować go od 0 do aż 50%.  

Dwuportowa ładowarka Aukey Omnia Duo PA-B4 będzie też świetnie współpracować m.in. z takimi urządzeniami jak Samsung Galaxy S10, Nintendo Switch czy Thinkpad X1. 

Pasuje do:

Akcesoria w zestawie:

Wymiary:

52 x 52 x 30 mm

Pozostałe parametry:

 • Wejście: 100-240V 1.5A 50/60Hz
 • Wyjście USB-C 1 (maks. 65 W) : DC 5 V 3 A / 9 V 3 A / 12 V 3 A / 15 V 3 A / 20 V 3,25 A; 5-21V 3A (PPS)
 • Wyjście USB-C 2 (maks. 20 W) : DC 5V 2.4A / 9V 2.22A / 12V 1.67A; 5-11V 1.8A (PPS)
 • Dual-Port Out : max 63W (45W + 20W) 
 • Maksymalne obciążenie : 65W

Telefony i GPS

 • depth: 

  35

 • height: 

  160

 • Kolor: 

  Czarny

 • Moc: 

  65

 • Napięcie wyjściowe: 

  21

 • Prąd wyjściowy (maks.): 

  5.4

 • Rodzaj: 

  Sieciowa

 • Waga: 

  111

 • width: 

  90

 • Złącza: 

  2 x USB (Type C)

Polecamy