Wczytuję dane...
Model: 883586
Kod producenta: 17042
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4002051617042
Wysyłka od: 16.99 PLN
Producent: piatnik

ReBotz - Buxy
ReBotz - Buxy, skaczący robot

Niesamowite, jak ten mały robot skacze dziko po pokoju i zaskakuje wszystkich swoimi brawurowymi sztuczkami! Wyposażony w gumkę i silnik, dziki Buxy jest nie do powstrzymania! Dzieci w wieku od 8 do 12 lat szybko łączą ze sobą poszczególne części, wkładają silnik i umieszczają baterie w komorze jasne instrukcje podpowiadają, jak to zrobić. Możliwe są zabawne eksperymenty z różnymi wysokościami skoku!

Gang robotów ze złomowiska
Buxy to skaczący talent gangu dziwnych robotów ze złomowiska. Inni członkowie gangu to Rusty pełzacz, Pitti biegacz i Duke - łyżwiarz.

Te małe roboty są składane ze wszystkiego, co ma do zaoferowania ich dom: wyposażone w żelazko, parasol i wiele więcej, rzucają się, czołgają i jeżdżą po okolicy. Gang robotów jest nierozłączny - a nawet wymieniają się częściami, aby wykonywać jeszcze bardziej ekscytujące sztuczki!

Poznaj szalony świat Rebotz'ów!
Co potrafią te roboty! Od różnych wysokości skoku, przez bieg wsteczny, po tor zygzakowaty - po prostu wypróbuj sam!

I to pomimo tego, że tak naprawdę są zrobione ze złomu. Ale Buxy, Rusty, Pitti i Duke naprawdę stają się prawdziwymi artystami ruchu. Jak to działa? Roboty pokazują, jak to się robi: poruszają się z miotłami, rakietami tenisowymi lub żelazkami, a także wymieniają między sobą swoje elementy! W instrukcji znajdują się zabawne pomysły na zamiany i nowe, szalone kombinacje.

Instrukcja z arkuszem naklejek i zabawnymi eksperymentami
Jest rok 2583... - W instrukcji jest mały komiks, który opowiada o tym, jak powstał gang robotów. Aby można było go bezpośrednio ożywić, wszystko jest dokładnie wyjaśnione w poszczególnych krokach i z wieloma ilustracjami. Po prostu przymocuj poszczególne części do modułu silnikowego, umieść baterie w komorze - i gotowe!

Na każdego ReBotza czekają ekscytujące eksperymenty - na przykład, jak Buxy może skakać jeszcze wyżej lub jak Rusty wrzuca wsteczny bieg. Przygotowując go, nie zapomnij o naklejkach, które nadają ReBotzowi tandetny wygląd! Każdy robot ma swoje własne ale z pewnością chętnie się wymienią!

Zestaw wymaga 3 baterii 1,5 V typu LR03 (AAA, Mikro)

Nr katalogowy:

17042

Wymiary:

Akcesoria w zestawie:

Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania: 10 x 10 x 9.5 cm

Zabawki

 • Baterie w zestawie: 

  Nie

 • depth: 

  100

 • height: 

  95

 • Kolor: 

  Biały, Czerwony, Szary

 • Materiał: 

  Tworzywo sztuczne

 • Płeć: 

  Chłopcy, Dziewczynki

 • Produkt na baterie: 

  Tak

 • width: 

  100

 • Wymagania wiekowe: 

  8

 • Zasilanie: 

  Baterie/akumulatory AAA

Polecamy