X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.clementoni
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Bogate laboratorium, przy użyciu którego dzieci mogą się bawić podczas nauki i poznawać podstawowe zasady mechaniki i inżynierii.
Dzięki ponad 250 elementom wchodzącym w skład zestawu, można utworzyć ponad 50 konstrukcji o różnym poziomie trudności.
Możliwe jest nawet zbudowanie helikoptera, dźwigu elektrycznego i samochodu z silnikiem elektrycznym, w którym możliwa jest ręczna interakcja za pomocą pokrętła transmisji i kierownicy!
Bogaty ilustrowany podręcznik naukowy prowadzi dzieci przez różne etapy montażu, wszystkie są całkowicie bezpieczne.
Konstrukcja, koncepcja, opracowanie i produkcja są całkowicie we Włoszech!
Nr katalogowy:
60595
Akcesoria w zestawie:
Pozostałe parametry:
Wymiary opakowania: 45,1 x 31,1 x 7 cm
Polecamy
49,20
PLN*
* z podatkiem VAT
Ravensburger Polska Zestaw Gravitrax Power Dodatek Switch&Trigger
204,29
PLN*
* z podatkiem VAT
Ravensburger Polska Gravitrax Zestaw Startowy
241,54
PLN*
* z podatkiem VAT
Ravensburger Polska Gravitrax Dodatek Wyrzutnia
45,32
PLN*
* z podatkiem VAT
Clementoni Zestaw konstrukcyjny Laboratorium mechaniki Maszyny rolnicze
85,18
PLN*
* z podatkiem VAT